(Видео) Демонстрант си го покажа задникот во вестите на РТС

By

На вчерашните протести во Белград демонстрант се соблече гол во моментот кога на српската државна телевизија РТС одеше директен пренос од протестите во вестите. Во моментот кога репортерката вели: „Нашата екипа доби доста навреди, се жалат за тоа како изгледа нашата програма и како известуваме од протестите“, од зад неа ѝ приоѓа маж што ги соблекува пантолоните и си го покажува задникот.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне