(Видео) Девојка падна од тераса врз автомобил среде секс, сега трeба да плати надомест за штетата

By

Полугола жена падна од тераса врз покривот на автомобил за време на секс во во Тајпеј, а за да биде уште полошо, тоа го сними и камера.

Несреќната жена била интимна со својот партнер во моментот кога се лизнала од работ на терасата од стан во Тајпеј и паднала врз паркиран автомобил.

Инцидентот, што се случи неодамна беше снимен на снимките од камерите за видео надзор  покажува незгоден момент во кој една жена паѓа на црна лимузина паркирана пред станбена зграда. Ударот бил толку силен што жената оставила огромен вдлабнатина на покривот на автомобилот, пишува Сан.

Паднала само во маичка и долна облека, а нејзините шорцеви виселе од едната нога. Неколку моменти по ударот, жената се превртела во агонија и почнала да го трие грбот во силни болки. На крајот, таа се собрала и отиде до страната на автомобилот каде нејзиниот партнер без кошула избезумено истрча да ја бакне и прегрне.

Прилично збунет  набљудувач за локалните медиуми рече: „Одев дома кога се случи тоа. Не ја видов како паѓа, но слушнавме силен тресок и таа веќе беше на покривот од автомобилот. Потоа дојде човек и и помогна“.

Жената била однесена во болница каде и биле дијагностицирани повреди на грбот, поради што ќе треба да остане на лекување неколку недели. Таа во моментов е во стабилна состојба. Двојката исто така мораше да плати надомест за автомобил што му припаѓа на маж кој живеел во соседството.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Muv-Luv Alternative: Total Eclipse (Dub) animetv Episode 24 animetvs

GoGoAnime: Butt Attack Punisher Girl Gautaman R anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime1

Website https://animeflix.nl: Watch That Girl is 1000% animeflix Episode Full animeflix reddit

AnimeBee: Senyoku no Sigrdrifa: Dai-909 Senjutsu Hime-tai Sentou Kiroku! anime episode Full online free at https://animebee.to animebee

Doyoubuzz: https://www.doyoubuzz.com/kiss-anime

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanime-official/home