(Видео) Девојка стана хит на Тик ток откако шефовите ѝ забраниле да доаѓа на работа со розова коса

Емили Беншотер од Џорџија стана хит на „ТикТок“ откако сподели видео со нејзините перики откако шефовите ѝ забраниле да доаѓа на работа со розова коса.

29-годишната Емили ја добила работата без да отиде на интервју во живо. Кога ја виделе ѝ рекле дека таквите бои се забранети ѝ дека мора да ја покрие. Џорџија оттогаш ја прекрива косата со најлошите можни перики кои успеала да ги најде.

Снимките станаа хит, а Тиктокерката редовно ги забавува фановите со своите нови имиџи за кои, како што вели, не ѝ недостасуваат идеи.

@emuhleeebee WHO IS “Jack The MC”?!? I cant tag the purchaser bc I can’t find you 😭 thank you, bestie #pinkhair #coloredhair #corporate #corporatelife #corporatehumor #corporateamerica #fyp ♬ original sound – Joey Sacco

@emuhleeebee Replying to @TeccaN9na Bestie, I don’t even have the WORDS #fyp #foryou #maliciouscompliance #corporate #corporatelife #corporatehumor #corporateamerica #pinkhair #coloredhair ♬ original sound – Keenan

Scroll to Top