(ВИДЕО) Џони Деп ја „искорна“ шминката која го претвори во Трамп – Изгледаше страшно

By

Џони Деп го глумеше Трамп во страшниот филм „Donald Trump’s The Art of the Deal: Тhe Movie“. Филмот го претставува бестселерот на Трамп од 1987 година (The Art of the Deal).

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

https://kissanime.mx kissanime my hero academia

Magical Meow Meow Taruto Episode 12

Website https://twistmoe.net: Watch Steel Angel Kurumi Encore (Dub) twistmoe Episode 4 watch anime dub

Debate: https://www.debate.org/gogoanimelol/

Guides: https://guides.co/p/gogoanimelol