(ВИДЕО) Џорџ Констанза наиде на кукла двојник, па брутално се пошегува на своја сметка

By

Џејсон Александер, најпознатиот по улогата на Џорџ Констанза во „Сајнфилд“, наиде на кукла која изгледа како тој без очила, па на Твитер се пошегува на сопствена сметка и предизвика висотнско воодушевување кај обожавателите.

„Не знам кој ја направил оваа кукла. Но, ако некој стави очила на друг од левата страна, ќе има тужби“, напиша на Твитер со фотката на „двојникот“.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak my hero academia animefreak: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 8

AnimeHeaven dr stone anime heaven: So I'm a Spider, So What? Episode 14