(Видео) Докторка игра пред огледалото на песна од Бритни Спирс

By

Томислава Петручиќ, докторка по физикална медицина, вработена во болница во Ниш, се снимила себе си во својата работна канцеларија додека игра пред огледалото на музика од Бритни Спирс.

dobivaj vesti na viber

Видеото бргу се рашири на социјалните мрежи. Петручиќ танцува на песната My preogative од популарната пејачка, која првично беше испеана од Боби Браун.

Бритни пее за тоа како таа има право да прави што ќе посака. Видеото постојано се отстранува од социјалните мрежи, но српските граѓани го објавуваат одново.

Ќе ви се допадне