(Видео) Ја убедил ќерка си дека со возење велосипед го напојува телевизорот со струја и дека само така може да гледа цртани

By
На Тик Ток се појави видео од девојче кое додека гледа цртани на телевизија, во исто време вози и велосипед. Татко ѝ ја убедил дека само на тој начин може да го напојува телевизорот со струја.

Тој сакал да ја натера да биде поактивна.

dobivaj vesti na viber

Поставил велосипед во дневната соба и секојпат кога таа ги врти педалите, се емитувал цртан филм. Кога ќе прекинала да врти, тој го стискал далечинското и го гасел телевизорот. Видеото за кратко време имало 21 милион прегледи и било најгледано на неговиот профил.

@tworcubed Tell your kids they power the tv😂 #ShareTheMagic #dadlife #powerthetv ♬ Infinity – Jaymes Young

Ќе ви се допадне

animes online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime sites GoGoAnime Dragon Ball Super

GoGoAnime The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

GoGoAnime DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 16

GoGoAnime Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

sites to watch anime My Hero Academia Season 2

tải go88