(Видео) Јас мијам тенџериња, прашењето е ти што правиш ѝ рече Ноле на Јелена, која му влета во кујната

By

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена, објави видео како тенисерот мие тенџериња по еден од натпреварите на УС Опен. И додека тој ги мие садовите, таа влегува во кујната и го прашува „Што правиш?“

„Работам прекувремено, работам трета смена за да заработам нешто. Ова ми е медитација. Терапевтски момент. Ова е час за закрепнување. Прашањето е ти што правиш?“, вели Ѓоковиќ.

Тој откри и дека не сака машини за миење садови и на овој начин се одмора по напорниот ден.

Видеото стана хит на интернет и за еден ден има над 300.000 прегледи.

„Браво, Балканците нека научат од тебе дека мажите треба да работат дома“,  „Не штеди вода“, „Можеше да ја затвори чешмата“, се дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf)

Ќе ви се допадне

Watch The Laws of Eternity (Dub) Episode Full

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFreak: The Morose Mononokean II (Dub) anime episode 13 online free at https://animefreak.ws anime freak tv

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Wakelet: https://wakelet.com/@gogoanimebe

Mootools: https://mootools.net/forge/profile/gogoanimebe