(Видео) Кавга на две риби стана хит на интернет

By

Корисник на социјалните мрежи за прв пат успеал да сними расправија помеѓу две риби. Видеото го постирал на социјалните мрежи, а на истото се гледа како двете риби си фрлаат земја една на друга.

Ова е прв пат да биде снимена кавга помеѓу две риби. Невидено нешто досега. Подгответе се за смеа до солзи.

Ќе ви се допадне