(Видео) „Ќе ми го јадеш комплетно“ ѝ рече готвачот на водителката на „Брза кујна“

By

Во вчерашната емисија на „Брза кујна“ водителката Александра Илиевска и мастер-шефот Марк де Јонг имаа недоразбирање околу боранијата, па муабетот среде емисија заврши си непристоен предлог на готвачот Марк кон водителката.  Емисијата почна со претставување на натпреварувачите и подготовката на рецептите.

Во еден момент во емисијата, која оди попладне,  Марк иритиран од односот на Александра, која му се меша во работата и му наложува што се да зготви од боранијата, ѝ рече:

„Ти многу бараш од мене. Ќе ми го јадиш комплентно, или како…?“ Александра бргу се снајде, па ја сврте работата на шега, а публиката освен што се изнасмеа, дури го охрабри готвачот со аплауз.

Ќе ви се допадне

Sengoku Basara: Samurai Kings 2 Episode 12

Watch Master of Mosquiton (Dub) Episode 6

AnimeHeaven: Mobile Suit Gundam Thunderbolt anime episode 4 online free at https://animeheaven.pro animeheaven bna

Watch Seikimatsu★Darling Episode Full

Degreed: https://degreed.com/gogoanimelol#/collection

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/kissanime-contact/