(Видео) Мачка спаси дате да не падне прку ограда

By

На интернет објавно е видео од мачка која на несекојдневен начин спаси мало дете. Мачката, направи се за да го спречи детето да се остане пред оградта и да не се качува по неа и да не падне.

Ќе ви се допадне

Boruto: Naruto the Movie Episode Full

Website https://animeheaven.pro: Watch Chiisana Koi no Monogatari: Chichi to Sally Hatsukoi no Shiki animeheaven Episode Full arifureta anime heaven

Website https://animefreak.ws: Watch .hack//The Movie: Sekai no Mukou ni animefreak Episode Full animefreak chatango

Website https://twistmoe.net: Watch Detective Opera Milky Holmes 2 twistmoe Episode 12 anime online

Bibliocrunch: https://bibliocrunch.com/profile/gogoanimelol/

Themepalace: https://themepalace.com/users/animefreakws/