(Видео) Мајка ги оставила децата сами, ги нашла со избричени глави

By

Стефи Ли, медицинска сестра од Тексас, на својот инстаграм-профил објавила снимка од своите деца, синот Теди и ќерката Елоиз на кои косата им била избричена. Теди со машинката направил дупка на главата, а ништо подобро не поминала ниту неговата помала сестра. На двајцата им недостасувал поголем дел од косата на главата.

Малиот Теди успеал да ја земе електричната машинка за бричење на неговата мајка, додека таа не гледала. На почетокот Стефи вели дека плачела кога ги видела нејзините деца со новите фризури, но на крајот од денот признала дека ѝ доаѓале моменти на смеа.

„Во ред е, тоа е само коса. Ќе ви порасне нова. Мама не се лути. А зошто му дозволи на брат ти да те истриже?“, ја праша Стефи својата ќерка, на која воопшто не ѝ се допаднала новата фризура.

„Изгледам како машко. Можеш ли да ја ставиш твојата коса на мојата глава“, ја прашала Елоиз својата мајка.

Ќе ви се допадне

TwistMoe: Gulliver no Uchuu Ryokou anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist moe

AniWatch: Soul Eater NOT! anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Steamboy (https://animetv.cc/m/dPx) Episode Full

Website https://animeflix.nl: Watch Baka to Test to Shoukanjuu Specials animeflix Episode 6 animeflix my hero academia movie

Forum1 shellmo: http://forum1.shellmo.org/member.php?action=profile&uid=1144296

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCivRAHmPwfZOFtm-uLjN0ZA/about