(Видео) Малку „зликовци“, малку „силовање“-хитот на Мадона пак растура на српски

By

Откако поп-кралицата Мадона разочара со настапот на Евросонг и  светските медиуми пишуваа за лошиот настап, хитот Like A Prayer сега се пее и на српски.  И деновиве поторно стана актуелана српската верзија на Like A Prayer , , која е снимана пред неколку години, сосе “ силовање“, сосе „зликовца“ сосе црква, сосе се… Гладајте го видеото:

Ќе ви се допадне