(Видео) Манекенки се тепаа со боксови пред дискотека во Словачка

By

Две британски манекенки се тепаа пред ноќен клуб во Словачка. Бет Адамс и нејзината пријателка Кристал Фостер биле ангажирани во една дискотека. Во Братислава пред дикотеката се скарале и почнале да се тепаат.

dobivaj vesti na viber

Манекенките се удирале меѓусебно со боксови, па се клоцале, па почнале да се кубат за коса и се тркалале по земјата.

Двете биле облечени во бели куси фустани, па за време на тепачката си ја покажале долната облека.

Ќе ви се допадне