(Видео) Мечка го запре сообраќајот на пат во Црна Гора

By

Мечка го запре сообраќајот на пат во Црна Гора, а видеото стана хит на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

-Оди, оди Младен, може да биде опасно – возбудено зборува жената во кола додека збунета мечка стоела на две нозе на сред пат, во близина на колата до нивниот автомобил.

Видеото наводно е снимено во Црна Гора, а објавено е на Јутјуб каналот „Подгорички времеплов“.

Ќе ви се допадне