(Видео) Младоженци со нивниот танц станаа популарни на Тик ток

Двајца младоженци станаа хит на Тик ток со нивниот танц, кој досега е виден повеќе од 2,7 милиони пати. Видеото ги воодушеви голем број фанови. Прво танцуваа на песната „Засекогаш“ од Жељко Васиќ, а потоа на „Исти играчи“, на Горан Вукошиќ и Мина. Младоженците добија само убави коментари.

„Премногу јако. Волку убава енергија одамна немам видено. Најубавото свадбено видео досега. Ми го разубави утрото. Ја чувствувам љубовта. Прекрасен пар. И јас го сакам ова. Ти си сладок. Моето омилено видео на Тик ток“, биле само некои од коментарите.

@jelenarakocevic1♬ original sound – Jelena

Scroll to Top