(ВИДЕО) Му упати сочни пцовки на момчето кое само и посака добар ден

By

И сметаа и одлучи да ги навредува, а кога момчето се обиде да ја смири ситуацијата, таа излезе од возилото и почна да го напаѓа.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime websites: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 21 (https://aniwatch.pro/m/YXyn/ep-21)

AnimeDao watch anime dub: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 7 (https://animedao.nl/m/0kkJ/ep-7)