(Видео) Натпреварувач го демолираше студиото откако изгуби во квизот

By

Натпреварувач на исландскиот квиз Gettu Betur, го демолираше студиото, откако изгуби во квизот. Неговото однесување стана хит на социјалните мрежи. Тој почнал да фрла со чаша вода и да го руши пултот, по што го напуштил сетот.

Водителката се обиде да продолжи со шоуто, но кога во заднината сè уште се слушаа звуци на кршење, таа, сепак, реши да престане да снима и објави реклами.

Ќе ви се допадне

The Promised Neverland (https://animeplanet.cc/m/E53Z) Episode 12 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet food wars

World Trigger 2nd Season Episode 7 at website https://gogoanime.be. See more hunter x hunter gogoanime