(ВИДЕО) Неверојатно е што ова суштество може самото на себе си да си направи – Погледнете и уверете се

By
Морж од Валенсија стана познат по тоа што знае да си угоди самиот себе си…Во аквариумот во Валенсија снимен е морж кој работи една неверојатна работа – сам себе си орално се задоволува.

Моржот покрај насобраниот народ, ја зграбчи својата гордост и почна орално да се задоволува.

Посетителите биле во шок, но сите заедно се смееја.

Но, ова не е единствената снимка на морж од Валенсија како самиот себе си се задоволува.

 

Погледнете го видеото:

 

Ќе ви се допадне

High School DxD Hero (Dub) (https://gogoanime.be/m/1DgY) Episode 12 at GoGoAnime gogoanime my hero academia

Watch Beastars 2nd Season Episode 1 at website https://animeplanet.cc the anime planet