(ВИДЕО) Со нозе го изгазил птичјиот кафез – Нема да верувате што направил неговиот папагал!

By

Доколку никогаш во животот не сте помислиле да имате птица, оваа видео снимка можеби ќе ви го промени мислењето. Секако, кучињата и мачките се прекрасни миленици, но постои една работа која не можат да ја прават – не можат да зборуваат!

Токму од таа причина птиците, поточно папагалите, се совршени миленици.

Еден корисник на Јутјуб обајвил снимка во која го уништува кафезот на својот миленик. Меѓутоа, она што следело секако не го очекувал…

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanimefree: Watch Black Clover (Dub) Episode 136 (https://kissanimeonline.com/m/RdyM/ep-136)

AnimeTV anime: Watch Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 16