(ВИДЕО) Ова го немате видено досега – Ги соблече чевлите и почна да сече нокти во автобус

By

Изгледа луѓето заборавија каде се прават некои основни хигиенски навики. Овој пензионер решил да си ги исече ноктите додека се вози на вториот кат во автобус на ЈСП.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak: Fate/stay night: Unlimited Blade Works (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws amine freak tv

AniWatch: Assassination Classroom Second Season anime episode 25 online free at https://aniwatch.pro watch anime online

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Independent academia: https://independent.academia.edu/gogoanimebe

Band: https://band.us/band/84366909