(ВИДЕО) Овој камионџија има најлуда тетоважа: Поради неа сите „умираат“ од смеење

By

Кени Орленшо направи нешто поради што е главна „фаца“ на социјалните мрежи.

Тој е возач на камион кој одлучил на свето тело да направи тетоважа со мали раце кои возат камион.

Со овој потег стана вистинска сензација, а ретко кој би се осудил да направи нешто слично.

 

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime flix Dragon Ball (Dub)

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 11

animeflix ANIMEFLIX Your Lie in April

anime flix TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

ANIMEFLIX Dragon Ball Z (Dub)