(Видео) Пандев му удрил заушка на Трајковски на тренинг

By

Репрезентативците на Македонија знаат како да се забавуваат и да се опуштат пред секој голем натпревар, па така беше и на тренингот во Дуизбург пред мечот со Германија.

Фудбалерите ја играа играа таканаречената игра „бзззз“, која порано беше популарна. Се игра така што еден ќе биде свртен со грб, а потоа ќе треба да открие кој од другите му удрил заушка од позади. Капитенот изгледа не знае да мава заушки, па откако му удри една на Трајковски, после се виткаше.

Видео/Дриблинг

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animekisa.in: Watch Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory - The Mayfly of Space animekisa Episode Full anime

Watch Little Busters!: Sekai no Saitou wa Ore ga Mamoru! Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Mardock Scramble: The First Compression gogoanime Episode Full gogoanime reddit

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanime-official/home

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimelol