(Видео) Папата лајкал фотографии од секси Бразилка

By

Папата Франциско бил фатен како лајкува фотографии од бразилскиот модел Наталија Гарбото. Медиумите во Италија пренесуваат дека оној што бил задолжен да го води неговиот налог на „Инстаграм“, веројатно повеќе нема да ја извршува оваа работа кога скандалот излезе во јавност.

Папата Франциско ја лајкувал фотографијата на Наталија на која таа позира во школска униформа.

„Макар одам и во рајот“, се пошегувала Наталија

Налогот на првиот човек на Ватикан го следат повеќе од 7 милиони луѓе, па сосема беше јасно дека некој ќе забележи што се случува на „Инстаграм“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ɴᴀᴛᴀ ɢᴀᴛᴀ (@nataagataa)

Ќе ви се допадне

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://wcostream.cc: Watch TROPICAL-ROUGE! PRETTY CURE wcostream Episode 26 watch anime online

TwistMoe: Baku Tech! Bakugan Gachi Special anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist moe

Subrion: https://subrion.org/members/info/animefreakws/

Pastebin: https://pastebin.com/u/gogoanimelol