(Видео) Преслатко јагне се мази со прасе-играчка

By

Снимката од јагне кое се мази со прасе-играчка ќе ги разнежи и оние со најтврди срца.

Снимката која била објавена на „Фејсбук“ воодушеви многумина затоа што лицето на јагнето додека го мази прасето изгледа многу убаво.

Се гледа дека ужива додека си игра со својот најдобар другар.

Видете во видеото:

Ќе ви се допадне

GoGoAnime watch anime: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 1 (https://gogoanime.be/m/m2B/ep-1)

ANIMEFLIX animeflix beastars: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 8 (https://animeflix.nl/m/KbR/ep-8)