(ВИДЕО) Рекламата за „Push up“ градникот доби расплет на кој никој не се надеваше

By

Упс!

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime heaven org: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/JdAo/ep-1)

AniWatch anime websites: My Hero Academia 2 (Dub) Episode 25