(Видео) Швалер ја однел љубовницата во кино ама среде филм влетала сопругата

By

Еден маж одведе љубовницата во кино, мислејќи дека неговата сопруга никогаш нема да дознае за тоа, но се излажал. Снимката објавена на ТикТок која го обиколи светот и насмеа 20 милиони луѓе , а настанала во Колумбија. Како што пренесуваат медиумите, Колумбиецот имал намера да помине една вечер со љубовницата додека неговата сопруга била дома. Тој ја одвел во кино, мислејќи дека таму, поради темната сала,нема да сретне некој познат или некој да го препознае. Кога парот се сместил во удобните столчиња, се појавила неговата сопруга која ја снимала целата ситуација со телефон.

Како што се гледа и на снимката, и двајцата биле непријатно изненадени. Љубовницата веднаш побегнала  додека прељубникот почнал да трча по скалите од другата страна.

Засега не е познато како завршила љубовна драма.

@capi_oficial38lo pillaron♬ sonido original – capi oficial

 

Ќе ви се допадне

AnimeBee: Relic Armor Legaciam anime episode Full online free at https://animebee.to dubbed anime

Dragon Ball Z: Dead Zone (https://animeheaven.pro/m/a6em) Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch ID-0 (Dub) animetv Episode 12 anime tv list

WCOStream: Freedom Previsited anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/gogoanimelol

Metooo: https://www.metooo.io/u/gogoanimebe