(Видео) Слон допира девојка на плажа

By

Криси Мејшел е манекенка чиј најголем успех ѝ е 154 илјади обожаватели на „Инстаграм“. Таа обожава да се фотографира на  егзотични и скапи локации, особено да си го фотографира својот задник. Овие денови се наоѓа на Тајланд и направи серија снимки со слон.

Сепак, коментарите напишани под ова видео не се нималку убави. Еден од обожавателите напишал:

„Ова е малтретирање животни! Но, ти имаш сладок слон што ти го допира задникот, така што стотина перверзници можат  да зборуваат за тоа“.

Во еден момент слончето дури тргна и кон нејзините гради.

 

He’s like “Can I touch that booty?” 😭🐘

A post shared by Krissy (@krissymechelle) on

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Part 2

AnimeHeaven Dragon Ball (Dub) Episode 152

AnimeHeaven My Hero Academia Season 4 Episode 22

animes online AnimeHeaven Dragon Ball (Dub)

AnimeHeaven My Hero Academia Season 2 Episode 17