(Видео) Случаен минувач сними маж и жена додека имаа секс во парк

Случаен минувач сними маж и жена кои имаа секс во парк во Земун. Акцијата се случи покрај паркот за деца каде имаше многу љуљашки и клацкалици, а двојката занесени не го забележаа човекот кој тајно ги сними.

„На прв момент изгледа како да прави склекови“, се шегуваат на „Твитер“.

Scroll to Top