(Видео) Среќен Каролина Гочева ден!

By

Први март за многумина е асоцијација на Каролина и нејзината хит-песна. Атанас Белев пред неколку години се пошегува на сметка на датумот и многуте споделувања на песната на социјалните мрежи. Тогаш реагираше и самата Каролина, која го сподели видеото и ја прифати симпатичната шега на своја сметка. Еве како изгледа еден просечен „Каролина ден“.

https://www.facebook.com/anastas.belev.9/videos/10154011178433754/

Ќе ви се допадне

Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 1 (https://animeflix.nl/m/N0wN/ep-1) at ANIMEFLIX animeflix one piece

Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 1 (https://gogoanime.be/m/aY8v/ep-1) at website https://gogoanime.be. See more fairy tail gogoanime