(ВИДЕО) Свадба во Бугарија која никогаш нема да се заборави

Орото е неизоставен дел од секоја свадба. Ова видео стана вирален хит и воодушеви ногу луѓе. Имено, на една свадба во Бугарија, мажи играле оро и им го „украле“ шоуто на младенците.


Musko kolo koje ce vas oduseviti by coolPick

Scroll to Top