(ВИДЕО) Свадба во Бугарија која никогаш нема да се заборави

By

Орото е неизоставен дел од секоја свадба. Ова видео стана вирален хит и воодушеви ногу луѓе. Имено, на една свадба во Бугарија, мажи играле оро и им го „украле“ шоуто на младенците.


Musko kolo koje ce vas oduseviti by coolPick

Ќе ви се допадне

AniWatch: Shigurui: Death Frenzy anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Website https://animedao.nl: Watch Asteroid in Love animedao Episode 12 my hero academia season 4 animedao

Astro Boy - Greatest Astro Adventures (Dub) (https://twistmoe.net/m/vErq) Episode 7

AnimeFreak: Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru OVA anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freak new site

Animeflixnl wordpress: https://animeflixnl.wordpress.com/

Quia: https://www.quia.com/profiles/gogoanimelol