(Видео) Турчин сакајќи да направи селфи, се заглави во топ од времето на Османлиите

By

Турчин сакајќи да направи селфи, се заглави во топ од времето на Османлиската Империја. Напомош веднаш дотрчаа пријателите и случајни минувачи, но ни тие не можеа да помогнат да го извадат.

На крајот мораа да интервенираат пожарникарите, кои го намачкаа топот со масло. За среќа на крајот тој бил изваден без никакви повреди.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Rage of Bahamut: Virgin Soul anime episode 24 online free at https://animeflix.nl watch anime

Watch anime online for free at TwistMoe twist.moe

Choro Q Dagram Episode Full

Doggy Poo (https://aniwatch.pro/m/4dry) Episode Full

Dev: https://dev.to/animefreakws

Beatstars: https://www.beatstars.com/animeflixnl/feed