(видео) Удри во комбе, автомобил, мотор, автобус, па падна во бездна

By

Не е во прашање шега, ниту е во прашање скриена камера. Видеото снимено од градските камери во Пекинг на прв поглед изгледа урнебесно смешно, но има и ужасна нота.

dobivaj vesti na viber

Во главната улога се најде една жена на скутер која ги вознемири возачите на улицата. Таа возејќи се на својот скутер прво налета на комбе, а по неколку моменти удри во автомобил.

Немаше намера да прекине, па удри и во уште еден скутер кој ѝ излезе во пресрет, за  на крај да удри и во камион кој доаѓаше од спротивен правец.

Тука падна од скутерот, па се обиде да продолжи, но откако даде гас, веднаш падна во дупка во градилиштето.

Видеото проследете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне