(ВИДЕО) Водителот испушти гас среде пренос во живот, а реакцијата на водителката е непроценлива

Не е лесно да се биде водител. Тие се секогаш во центарот на вниманието, а преносот во живо е веројатно стресен до лудило. На водителот од следното видео му се случило да се засрами, до толку што ова ќе го памети цел живот.

dobivaj vesti na viber

Погледнете до крај:

Scroll to Top