(ВИДЕО) Водителот известуваше во живо, а тоа што му се случи квалитетно ги изнасмеа сите!

By

Кога презентерот на временска прогноза Дерик Хартиган се јави на програма во живо, не очекуваше да му се случи нешто невообичаено.

Имено, додека мирно и сталожено известуваше во еден момент дувна силен ветар толку многу што му го одлета чадорот. Откако снимката се најде на интернет, тој се огласи со кометар: „Mајката природа повторно победи“, напиша Дерик.

Водителите од студиото не можеа да веруваат што му се случи и не престанаа да се смаеат.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime websites: Watch Fire Force Season 2 Episode 10

KissAnime haikyuu kissanime: Attack on Titan Episode 25