Владата собира средства за откуп на киднапираниот Груевски

By

По изјавата на премиерот Зоран Заев дека Никола Груевски можеби бил киднапиран, забавата се префрли на „Твитер“. Редакцијата на „Репортер“ избра дел од најсмешните твитови.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch This Boy Caught A Merman animeflv Episode Full dubbed anime

Website https://animekisa.in: Watch Sailor Moon SuperS the Movie: Black Dream Hole (Dub) animekisa Episode Full free anime

Animepahe: Burglars of Baghdad Castle anime episode Full online free at https://animepahe.cc online anime

Website https://aniwatch.pro: Watch Urawa no Usagi-chan aniwatch Episode 12 watch anime dub

Git qt: https://git.qt.io/animefreakws

Animefreak1 doodlekit: https://animefreak1.doodlekit.com/