Владата собира средства за откуп на киднапираниот Груевски

По изјавата на премиерот Зоран Заев дека Никола Груевски можеби бил киднапиран, забавата се префрли на „Твитер“. Редакцијата на „Репортер“ избра дел од најсмешните твитови.

 

 

Scroll to Top