Жесток рок додека гризе мамката: Гога и Димитров во кампања

By

Додека Гордана Сиљановска-Давкова шизеше во сабота вечерта на рок, Никола Димитров отиде со фармерки да лови риба. И, така, во екот на политичката кампања кандидатите прават сè да им се доближат на гласачите, а на социјалните мрежи хуморот е на највисоко ниво.

dobivaj vesti na viber

Од кометарите: „Министре, со фармерки и бела кошула не се иде на риба, освен ако не е на две нозе“, до „Лани Гога-јога, сега Гога-нога на волку играње“…, шегите не престануваат.

Овој пат најмногу смеење имаше на спотовите на ВМРО-ДПМНЕ, каде што Мицкоски „лечи искривена кичма со допир“, ама не помина ни Заев поарно откако шеташе на пазар за сам да си избере најсочни праски. Ако ништо друго, барем добро се изнасмеавме деновиве. 

(Видео) „Треска на саботната вечер“ со Гордана Силјановска

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime streaming DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

AniWatch Black Clover (Dub)

watch subbed anime Pokémon Journeys: The Series

AniWatch One Piece (Dub)

Redo of Healer

tải go88