(Галерија) Модни комбинации на Моника Белучи: Елегантна и заводлива

By

Италијанската актерка Моника Белучи важи за една од најубавите жени во светот, со беспрекорен стил, кој е одраз на нејзината елеганција и заводливост.  Таа е модна икона на 20.век, која што гордо ги носи своите 56 години.

Актерката освен што ја негува својата убавина, го негува и одржува и својот стил. Во модните комбинации Моника комбинира парчиња од актуелната сезона со безвременската класика.

  

     

  

  

  

  

  

     

Ќе ви се допадне

Horimiya Episode 12 at WCOStream mickey and the roadster racers wcostream

Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 12 at GoGoAnime re zero gogoanime

AnimeHeaven