(Фото) Спенџарска во друштво со архитектката Марис со секси пози на Сејшели

By

Водителката Јелена Спенџарска се пофали дека е на Сејшели, во Африка, а друштво ѝ прави извесна архитектка и модел, која се потпишува како Марис. Таа објави неколку фотографии, на кои двете позираат легнати на песок. Уште пред да замине, Спеџарска најави дека се спрема за уште едно летување, а кратко потоа објави и дека е во Африка. Нејзината пријателка од фотографиите Спенџарска ја нарече „мојата чудесна жена“ и вели дека иако не се дружат долго време, енергиите им кликнале. За фотките добија коментари дека се ептен секси онака легнати на песокот.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне