(Фото) Тамара стана модел

Поп-пејачката Тамара Тодевска стана заштитно лице на македонски бренд за чанти и асесоари. Таа неодамна имаше фотосесија со фотографот Бојан Стоилковски со кого ја сликаа новата рекламна кампања. Тамара веќе ја објави и првата фотографија. Таму позира со накит, розови чанти и паричник од колекцијата пролет/лето 2018.

Scroll to Top