(ВИДЕО) Катарина Ивановска ја бива и за пеење

By

Манекенката Катарина Ивановска запеа на една приватна караоке забава. На домашната журка, Катарина пее заедно со нејзината другарка, Силвија, а песната со која се пресатвија на кароке забвата еврозизиската песна „Бандидо“, која ја пее двете згодни шпањолки од групата  „Азукар Морено“ во 1990 година, кога Евровизијата се одржуваше во Загреб, во поранешна Југославија.

Видеото го сподели Катарина на нејзиниот Инстаграм профил.

https://www.instagram.com/p/BgHeIfFFU60/?taken-by=katarina_ivanovska

Ќе ви се допадне

online anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

Boruto: Naruto Next Generations

watch anime free Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

english dubbed anime AnimeFreak Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime stream Horimiya