(Фото) Катарина стана русокоса: Супер промена во екот на летото

By

Топ -моделот Катарина Ивановска има нов имиџ.  Супер промена во екот на летото, па од бринета  стана русокса. Фотката со новата фризура беше доволен повод таа да ги собере комплиметите дека изгледа одлично.

Катарина, е една од нашите најангажирани манекенки и топ-модели. Во времето на карантинот и полицискиот час , често споделуваше фотографии откачени фотографии од дома , од тоа како излегува на крај со двете деца, Вања и Кира, до како на крај ан денот се одмара со чача вино. Таа и Цобе летово го минуваат во Скопје или често се во куќата во Маврово.

Ќе ви се допадне

No Game No Life: Zero (Dub) (https://kissanime.mx/m/wW1B) Episode Full

Wellber no Monogatari: Sisters of Wellber Episode 13

Website https://animedao.nl: Watch BOFURI: I Don't Want to Get Hurt, so I'll Max Out My Defense. animedao Episode 12 animedao dragon ball z

Watch anime online for free at AnimeBee online anime

Effecthub: http://www.effecthub.com/people/gogoanimelol

Forums asp: https://forums.asp.net/members/gogoanimelol.aspx