Аделина е секси трудница

Пејачката Аделина Тахири пред само неколку месеци објави дека е бремена и дека го чека првото дете со сопругот Серјожа. Тие веднаш открија дека ќе добијат момче. Пејачката е на крајот од четвртиот месец на бременоста.

Аделина неколкупати објавуви слики на кои се гледа нејзиниот труднички стомак, а овојпат направи селфи-фотка во лифт. Фановите веднаш прокоментираа дека е секси трудница.

Аделина и Серјожа склучија граѓански брак кон крајот на минатата година. Месецов, требаа да прават свадба, ама наместо тоа решија да направат голема забава за раѓањето на детето, а свадбата да ја остават за понатаму.

 

Scroll to Top