Ања Ветерова се врати од Америка, лута од третманот за државен карантин : Молевме за да одиме во тоалет

By

„Овој пат нема да ќутам“- беа зборовите на пејачката Ања Ветерова која штотуку влезе во земјава, а се враќаше од Америка. На социјалните мрежи сподели порака  и преку Фејсбук статус раскажа како поминалао целото патешествие заради државниот кларантин во кој мора да оди.  Нејзиниот Фејсбук састус го пренесуваме во целост:

 

Ќе ви се допадне

Bleach (Dub) (https://animeheaven.pro/m/6PEM) Episode 366 at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball

Peach Boy Riverside Episode Preview at website https://gogoanime.be boku no hero academia gogoanime