Чедо Јовановиќ на предизборни консултации со Тамара и Боте

By

Вчера, во Скопје, беше лидерот на Демократската партија на Србија, Чедо Јовановиќ. Овој пат во опуштено издание во еден скопски локал, а друштво му правеа поп-пејачката Тамара Тодевска и другарка ѝ Слободанка Тренчева, позната како Боте, основач на проектот „Терапија“. По објавувањето на фотографијата со Тамара, тргнаа куп муабети на социјалните мрежи. Од тоа дека Чедо е топ-фраер до муабет дека дошол на предизборни консултации со Боте и Тамара.

Боте и Тамра на дружба со Чедо Јовановиќ

За потсетување, Чедо Јовановиќ изминатава година неколкупати беше во болница поради последиците од короната, а во српските медиуми се пишуваше и за тепачката помеѓу Чедо и навивачите на „Црвена звезда“ по што тој заврши во полиција.

 

Ќе ви се допадне