Екс-водителката Бона Пауновска доби магично изненадување за својот роденден

Поранешната водителка Боба Пауновска, која можевме да ја гледаме на малите екрани на утринските програми, од сопругот Филип доби магичен подарок за својот роденден.

Таа веќе некое време живее во Мајами во САД, заедно со својот љубеник и нејзинито синче.

Деновиве Бона го прослави својот роденден, а по тој повод саканиот Филип и приреди романтично патување до Чикаго каде уживаа во бројните убавини и знаменитости на овој магичен америнански град.

Scroll to Top