Елена Велевска ја копира Карлеуша

By

Фолк-пејачката Елена Велевска со својата најнова фотографија го копира имиџот на Јелена Карлеуша.

dobivaj vesti na viber

Со долгата тексас јакна и внатрешните плетенки, Велевска наликува на Карлеуша.

Ова не е прв пат нашата фолк-пејачка да го копира имиџот на големите ѕвезди. Неодамна таа се појави во идентична комбинација како сестрите Кардашијан.

Ќе ви се допадне