(ФОТО) Ана Севиќ се соблече во бикини и ги покажа атрибутите

By
Пејачката позираше на плажа, а со своите облини многумина ги прикова за екраните. Ана Севиќ со фотката од летувањето направи лудница на Инстаграм, затоа што фановите не можеа да ги одвојат очите од нејзините облини.Ана е со маслинесто зелено бикини, и ги покажа сите свои атрибути, а од нејзините гради речиси никој не можеше да го тргне погледот.

„Витамин море“, напиша кратко, а многумина во коментарите прашуваа или граница на нејзината убавина.

Пејачката и нејзиниот сопруг Дарко Лазиќ неодамна прославија роденден на ќеркичката Лорен, слушнете што изјави во интервјуто на следниот линк:

Ќе ви се допадне

AnimeFreak watch anime dub: The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://animefreak.ws/m/RlwE) Episode 1-Preview

ANIMEFLIX anime stream: Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 1 (https://animeflix.nl/m/pZEw/ep-1)