(ФОТО) Даниел Кајмакоски со сопругата и синчето Давид

By

Нашиот популарен пејач Даниел Кајмакоски неодамна стана татко за прв пат и со сопругата Кристина го добија синчето Давид.

Даниел на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со сопругата и синот на која блескаат и под неа напиша: „Го сакам моето семејство“.

 

Ќе ви се допадне

AniWatch aniwatch.me: My Hero Academia 3 (https://aniwatch.pro/m/eBjM) Episode 25

KissAnime one piece stampede kissanime: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 39