(ФОТО) Елена има нова фризура

Поп-пејачката Елена Ристевска има нов имиџ. Новата фотографија на „Инстаграм“, на која има нова фризура, беше доволно да привлече внимание на социјалните мрежи и да ги собере комлиментите и од фановите и од музичките колеги.

Елена покрај музичките обврски изминатиов период, во слободно време постојано вежба, па многумина велат дека поп-пејачката успела да направи совршена фигура.

Scroll to Top